Po - Pia 09:00-19:00 0944 969 220

Odstránenie železa, mangánu - Borinka

Odstránenie železa, mangánu - Borinka

Cieľom projektu bolo odstránenie železa mangánu v rodinnom dome. Využitie vody pitná a úžitková voda. Výkon úpravne 0,5 l/s

Rok2019

Referencie

 • Na spolupráci so spoločnosťou Zeoclay s.r.o. sa mi páči  odbornosť a  znalosť problematiky.

  Ing. Peter Krištofovič
  Úspešný podnikateľ, motivačný kouč, predseda predstavenstva Salve Group a.s.  a zakladateľ  PK Academy
 • Oceňujem odborný a ľudský prístup pri zložitom procese úpravy vody. Upravovaná voda svojimi chemickými a fyzikálnymi vlastnosťami spôsobovala značne problémy, ktoré sa podarilo vyriešiť. Voda pred úpravou je agresívna a obsahuje veľmi vysoké hodnoty železa a mangánu. Termín dodávky úpravne vody bol v omeškaní.

  Ing. Maroš Seňo
  konateľ  spoločnosti Citybuilding s.r.o.
 • Z filtračného zariadenia Geofilter som nadšený. Na chate v chatovej oblasti Tomky na Záhorí máme v studničnej vode veľa železa a mangánu. Odkedy používame filtračné zariadenie Geofilter, je kvalita vody úplne iná. Veľkou výhodou filtračného zariadenia je jeho jednoduchá údržba. Oceňujeme odbornosť, ústretovosť.

  Doc. MUDr. Ján Porubský CSc.
  vysokoškolský pedagóg, LF UK
 • Filtračné zariadenie Geofilter 20  odporúčam ostatným čo  majú problém so železom a mangánom vo vode. Oceňujem ochotu a zrozumiteľný návod.

  Ing. Juraj Borguľa
  Ex viceprezident zväzu strojárského priemyslu Slovenskej Republiky člen predstavenstva WIBO-SWISS,  a.s., člen predstavenstva s52, a.s.

Potrebujete čistú vodu?

Fungujeme na celom Slovensku. Objednajte si bezplatnú konzultáciu