Po - Pia 09:00-19:00 0944 969 220

Referencie

Referencie ako dôkazy, že to myslíme vážne

Referencie

Na spolupráci so spoločnosťou Zeoclay s.r.o. sa mi páči odbornosť a znalosť problematiky.

Ing. Peter Krištofovič
Úspešný podnikateľ, motivačný kouč, predseda predstavenstva Salve Group a.s.  a zakladateľ  PK Academy

Oceňujem odborný a ľudský prístup pri zložitom procese úpravy vody. Upravovaná voda svojimi chemickými a fyzikálnymi
vlastnosťami spôsobovala značne problémy, ktoré sa podarilo vyriešiť. Voda pred úpravou je agresívna a obsahuje veľmi vysoké hodnoty železa a mangánu. Termín dodávky úpravne vody bol v omeškaní.

Ing. Maroš Seňo
konateľ  spoločnosti Citybuilding s.r.o.

Z filtračného zariadenia Geofilter som nadšený. Na chate v chatovej oblasti Tomky na Záhorí máme v studničnej vode veľa železa a mangánu. Odkedy používame filtračné zariadenie Geofilter, je kvalita vody úplne iná. Veľkou výhodou filtračného zariadenia je jeho jednoduchá údržba. Oceňujeme odbornosť, ústretovosť.

Doc. MUDr. Ján Porubský CSc.
vysokoškolský pedagóg, LF UK

Filtračné zariadenie Geofilter 20  odporúčam ostatným, čo majú problém so železom a mangánom vo vode. Oceňujem ochotu a zrozumiteľný návod.

Ing. Juraj Borguľa
ex viceprezident zväzu strojárského priemyslu Slovenskej Republiky člen predstavenstva WIBO - SWISS, a.s., člen predstavenstva s52, a.s.

Oceňujeme orientáciu na zákazníka a flexibilitu riešení. Flexibilitu riešení odráža filtračný systém GAM, ktorý umožňuje odstrániť železo z vody pri výkone až 50 litrov za minútu. Filtračný systém máme nainštalovaný v malej vodomernej šachte.

Ing. Peter Helexa
Bývalý člen predstavenstva SWAN Mobile, a.s., v súčasnosti riaditeľ odboru stratégie informatizácie spoločnosti a medzinárodnej agendy

Na spolupráci so spoločnosťou Zeoclay s.r.o. oceňujem udržiavanie pravidelného kontaktu, informovanosti. S filtračným zariadením Geofilter som spokojný ako aj s pomocou pri údržbe zariadenia.

Ing. Arpád Tilajcsík, CSc.
dôchodca (bývalý prednosta obvodného úradu v Dunajskej Strede)

Potrebujete čistú vodu?

Fungujeme na celom Slovensku. Objednajte si bezplatnú konzultáciu